לתמיכה ו/או עזרה חייג:
טלפון: 1-700-700-603לחץ לחיוג
חדשות

פדים לעין עצלה אורטופד לילדים

בקנייה חבילת פדים 50 יח'
המשלוח בדואר רשום חינם !

משלוח חינם החל מ-99 שח ! *

*משלוח בדואר רשום (לא כולל פד לעין עצלה)

מבצעים
 

בקנייה חבילת פדים לעין עצלה 50 יח' - המשלוח בדואר רשום חינם ! 
היתרונות של הפדים שלנו :

1. הפדים שלנו מותאמים במיוחד לטיפול ספציפי יחודי לעין עצלה

 א. לפד שלנו יש בחלק הפנימי המוצמד מעל גלגל העין שכבה שחורה אטימה לחדירת אור. מאחר ואנו מנסים לשכנע את המוח של הילד   שהעין הבריאה לא קיימת כך שיתחיל לשפר את תפקודי העין החלשה. ברגע שיש אותות או תגובה כל שהיא בעין הבריאהיש סיכוי של השהייה בחיזוק העין החלשה והטיפול עלול להמשך יותר זמן.

 ב. לפד שלנו יש דבק היפואלרגני אשר אינו מציק ליד מונע גירויים ולא משאיר עקבות. הדבק מתחלק לשני חלקים האחד כדוריות דבק לא רבות (בכדי לא להעמיס על אזור ההדבקה ) אשר נצמדות לעור. החלק השני הנן כדוריות דבק זהות אשר עטופות במעטה מגן רגיש לחום משמע שהן אינן פעילות בהדבקה הראשונית, במידה ויש צורך לחזק מעת את איזור ההדבקה יש להניח אצבע "חמה" (ניתן לשפשף את האצבע במכנס לפני) על האיזור שאנו רוצים להןסיף דבק החום של האצבע לאחר שהונחה על הפד לשניה מרכך את מעטה המגן של החלק השני של הדבק כך שעלידי לחיצה קלה מתווסף דבק רק לאיזור הנדרש - בדרך כלל רצוי לבצע את התהלי באזור גשר האף המשמש כעוגן קבוע להבעות הפנים(כשצוחקים הלחי עולה ונוצרים כמטי צחוק בצידי העין וכשמתפעלים הגבה עולה ובגשר האף אין כלל תזוזה).

ג. בחלק הצר של הפד ישנם שני חתכים אשר יש לצמצם את הרווח שנוצר כך שהפד מקבל זוית ישרה כך שניתן להדביק את הפד הצידה על גשר האף ואת שאר הפד יכסה את העין.

    ד. הפד שלנו נושם משמע שאם יצא לכם להדביק פלסטר על אצבע ולהסירו אחר מספר שעות גיליתם שהעור אשר כוסה על ידי הפלסטר שינה את צבעו לבהיר עד לבן וזאת מאחר והעור נחסם לאויר העור העבה באצבע כוסה למשך כמה שעות בהשוואה לעור העדין  בשמורת העין אשר יכוסה למשך כמה לשעות כפול מספר חודשים לכן חשוב להגן על העור העדין ולאפשר לו לנשום.

 2. התאמת גודל פד לכל גיל ללא בעיות:

א. לכל החברות המתחרות ישנם שני גדלים בלבד כך שמנסים לחלק את קבוצת הגיל מ- אפס ל -12 לשתי קבוצות וברור שבין גיל שנתיים לגיל ארבענוצרת בעיה לילד שגודל הפד הגדול גדול מידי והקטן קטן מידי לכן אצלנו יש שלוש מידות:עד גיל שנתיים- J ג'וניור  משנתיים עד ארבע לערך - M מדיום ומגיל ארבע לערך ומעלה - R רגולר. (לנוחות הילדים משתמשים).

3. מגוון צבעים וסוגים:
  א. ישנם פדים מיוחדים לבנים עם איורים של בנים.
  ב. ישנם פדים מיוחדים לבנות עם איורים של בנות.
  ג. ישנם פדים שמתאימים גם לבנים וגם לבנות עם איורים נטרללים לשני המגדרים.
  ד. ישנם פדים העשויים 100% כותנה עם נצנצים לבנים לבנות וגם לשני המינים
  ה. ישנם פדים בצבע עור (מצורפות מדבקות להדביק על הפד)
  ו. ישנם פדים בצבע לבן (מצורפות מדבקות להדביק על הפד)

4.מוצרים נלוים לשעשוע:

יצרנו פוסטרים אשר על גביהם ניתן להדביק את הפד אחרי השימוש כך שהילד שומר ומשגיח על הפד ומוודה שלא ינזק כך שהטיפול מושלם והילד בסוף היום מסיר את הפד ומדביק אותו על פוסטר שתלוי בחדרו - מעין משחק לילד. (פוסטרים של דג, נסיכה , פרפר ועוד - ניתן למצא באתר)
Copyright © 2024 nesmedical.co.il. All rights reserved.
אתר זה מופעל ע"י מערכת SafeSHOP, חנות וירטואלית מבית SRV אחסון אתרים
צור קשר - דואר אלקטרוניצור קשר - דואר אלקטרוני צור קשר - טלפוןצור קשר - טלפון